Co powiedzieć, kiedy ludzie pchają jedzeniaPozostając wiernym swój plan zasilania trudne. Ale podczas wszystkich imprez, uroczystości, i wyrozumiałość, pozostając na plan w czasie wakacji-to Kostka Rubika ciężko. I co gorsza, wielu z nas boryka się z presją, zarówno na małym, jak i jawnych, od naszych przyjaciół i rodziny, aby rzucić Kostką Rubika w okno i zjeść Ciastko na śniadanie.

To może poczuć się, jak sabotaż, nawet jeśli jest niewinny. Zebrane opinie znajomych i rodziny, i opinie zupełnie nieznanych ludzi i kolegów może czuć presję. Dlatego, gdy pracuję z klientami, to pomyśl, jak się z nim obchodzić. Wszystko od tego, co zrobić, co powiedzieć. Oto niektóre z najlepszych lekcji, których nauczyłem się od moich klientów o tym, jak radzić sobie z “jedzenie popychacze”.

1. PAMIĘTAJ, ŻE ZMIANY SĄ TRUDNE DLA WSZYSTKICH

Kiedy rozmawialiśmy żywnością popychacze, jeden z moich klientów, którzy stracili dużo masy, otworzyła mi swoją unikalną strategię: “pamiętam, że nie jestem jedynym, kto ma do czynienia ze zmianami w życiu.” Ona przyznaje, że się boję, jak to ludzi naciska na nią, wiele ludzie pchają się jedzenie na nią działa, bo byli przerażeni. Nie chcą, aby ich nawzajem zmieniać, bo to oznaczało, że mogliby zmienić. Nie chcą, aby ich sobie odmówić napoju, bo to oznaczało, że mogli zastanowić się nad tym, dlaczego są one potrzebne, co pić. “Zacząłem więc myśleć o nich, jak niedźwiedzie. Wiesz, bardziej boi się mnie, niż ja ich?” Ta zmiana w myśleniu wystarczyło, aby wziąć część energii z powrotem i jeszcze łatwo powiedzieć “nie” dodatkową porcję ciasta.

2. GRY FABULARNE WIESZ IDĄ2. GRY FABULARNE WIESZ IDĄ

Moi klienci i ja właściwie planować i działać z sytuacji, że oni wiedzą, że idą. Ktoś zapyta “dlaczego jesteś na diecie?” Ktoś ma zamiar zaproponować ci drinka. Wiesz, takie sytuacje się stanie, więc można zaplanować dla nich i działać ich w głowie.

3. NIECH LUDZIE BĄDŹCIE GOŚCINNI INNYCH SPOSOBÓW

Jeśli twój strach wygląda niewdzięczny, plan i role-playing game, mówić rzeczy, które pokazują, jak bardzo jesteś wdzięczny. Dużo jedzenia pchają w święta gościnność z kaloriami. Ludzie chcą, abyśmy czuli się dobrze i komfortowo, i to zazwyczaj oznacza jedzenie. I na odwrocie tych stosunków, nie chcemy wydawać się niewdzięcznymi, tak, że czujemy się zobowiązani do podjęcia. Tak, wziąć gościnność innych sposobów. Jeśli oferują ciasto, grzecznie odmówić, ale zapytać “kto to zrobił pyszne sałatki?” Jeśli pytają, czy mogą zaoferować piwa, można grzecznie odmówić, ale niech wiedzą, będziesz brać wodę w butelkach.

4. ODPOWIEDZ Z WARTOŚCIAMI, A NIE WYNIKI4. ODPOWIEDZ Z WARTOŚCIAMI, A NIE WYNIKI

Kiedy ludzie pchają żywnością, wiele z tego, co mówią, wpada w “jeden mały prezent nie zaszkodzi”. Możesz wybrać, aby go zignorować, ale jeśli niektórzy ludzie są bardzo trwałe, można odpowiedzieć w najbardziej nieoczekiwany sposób, że przetłumaczyć rozmowę. Jeśli pomysł jak mówią, “ale, być może, nie zatrzymywać się w jednym” – to jest przerażające, spróbuj ćwiczyć “staram się zrobić to dla siebie.” Lub, “staram się ćwiczyć trochę siły woli.” Albo “nie, dziękuję, staram się być lepszy ode mnie”. Odpowiadając na wartości, które staramy się realizować, a nie wyniki, które chcesz-to świetny sposób nie tylko zatrzymać напористого człowieka, ale, aby przypomnieć sobie o tym, że jest to podróż w rzeczywistości.

Zapisz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *